Widok robił wrażenie, więc Warszawa pozazdrościła. Szkoda (dla nas, a dobrze dla lotniska), że nie przyszło aż tak wielu lampioniarzy jak w Poznaniu, ale i tak super było popatrzeć. Zostawimy już rekord Polski w spokoju ;)
| parę minut po dziesiątej |
| Asia dokumentuje komórą, bo jej superfajny nowy sprzęt fotograficzny dopiero nadciąga pocztą ;) |
| puszczanie lampionów samo w sobie sprawia wrażenie bardzo absorbujacego |
| "Łukasz, kup Asi ten lampion, bo będziesz miał przejebane." Na szczęście kupił ;) |



